Ryšių Įranga

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
10X Klaviatūra Motorola GP2000 Remontas, Dalys
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

10X Klaviatūra Motorola GP2000 Remontas, Dalys

€12.25

10X Klaviatūra Motorola GP2000 Remontas, Dalys Compatiable už Motorola: GP2000 pakuotės inclued: Klaviatūra 10vnt atskirų poly bag kiekvienam. Pastaba: 1. Mes tik laivas savo Alipay adresą. Mes priimame jokios atsakomybės bloga pristatymo adresą, kurį sukelia pirkėjo aplaidumo. Pristatymo.

Į krepšelį
N tipo vyrų jungiklis ufl/ipx RF kabelis asamblėjos PCI Wifi Card Bevielis Maršrutizatorius Greitas Pristatymas
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

N tipo vyrų jungiklis ufl/ipx RF kabelis asamblėjos PCI Wifi Card Bevielis Maršrutizatorius Greitas Pristatymas

€2.26

N male plug-u.fl/IPX galiuku laidu 15cm ilgio PCI Wifi Card bevielis Maršrutizatorius Suderinama su: Radijas Gamintojas Radiją, kad naudoti U. FL jungtis Proxim ORiNOCO Mini-PCI Komponentai EnGenius NL-5354MP Plius Mini-PCI adapteris,NL-3054CB Plius Mini-PCI adapteris, NL-3054MP Plius Mini-PCI Adapteris, NL-2511MP Plius.

Į krepšelį
Superbat FM Dipolio Patalpų T Antena HD Oro Male Kištukas F Tipo Jungties Radijo 75 Ohm Y Imtuvas
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

Superbat FM Dipolio Patalpų T Antena HD Oro Male Kištukas F Tipo Jungties Radijo 75 Ohm Y Imtuvas

€4.96

Superbat FM Dipolio Patalpų T Antena HD Oro Vyrų F Tipo Jungties Radijo 75 Ohm Y Imtuvas Prekės Informacija 1. FM dipolio antena su F jungtis 2. Kabelio ilgis yra 6FT(1,8 m), dipolio ilgis: kiekvienas val.80cm 3. T formos 4. Pagerina FM& tankintuvo stereo priėmimo 5. Pakuotė: 1PCS dipolio.

Į krepšelį
2 PIN folding headband earphone M for Motorola Radios GP88, GP88S, GP300, GP308, GP350, GP2000
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

2 PIN folding headband earphone M for Motorola Radios GP88, GP88S, GP300, GP308, GP350, GP2000

€14.49 €10.14

2 PIN folding headband earphone M for Motorola Radios GP88, GP88S, GP300, GP308, GP350, GP2000 Hot Spots: The price is cheaper and the quality is more superior. 100% Brand new Integrated PTT and microphone, t alk and listen without holding the radio Soft headphone material, comfortable to wear External microphone,.

Į krepšelį
DN OSX010N02 10G-1310nm-10km-SM-XFP, 10g 10km XFP modulis
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

DN OSX010N02 10G-1310nm-10km-SM-XFP, 10g 10km XFP modulis

€24.84

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei.

Į krepšelį
2-rinkiniai Baofeng UV5RA 5R PLIUS 136-174/400-520 MHz Dual-Band Kumpis Du Būdu Radijo
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

2-rinkiniai Baofeng UV5RA 5R PLIUS 136-174/400-520 MHz Dual-Band Kumpis Du Būdu Radijo

€45.94 €43.64

2vnt Baofeng Nauja UV 5RA Kumpis Du Būdu Radijo 136-174/400-520 MHz Dual-Band DTMF tai yra ctcss DCS FM 5W Radijo Mėgėjų radijo stotelė Iš JK ELEKTRONIKA Modelis: Naujas BAOFENG UV-5RA Spalva: Juoda Dažnių Diapazonas : 65-108MHz (FM Gauti tik) 136-174MHZ ir 400-520HZ (TX/RX) Kanalų.

Į krepšelį
Nemokamas pristatymas 1pcs daug 433MHz antena, gumos antenos SMA jungtis tiesiai belaidžio ryšio
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas
XQF 10VNT Naują Atvykimo Radijo imtuvai Garsiakalbis Mic Mc-44 Tr Už Kenwood Radijo Tm-231 Tm-241 Karšto Pardavimo Juoda
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

XQF 10VNT Naują Atvykimo Radijo imtuvai Garsiakalbis Mic Mc-44 Tr Už Kenwood Radijo Tm-231 Tm-241 Karšto Pardavimo Juoda

€57.12

Kiekvieną užsakymą gausite dovanų , Kaip paveikslėlyje Naujas Atvykimo Radijo imtuvai Garsiakalbis Mic Mc-44 Tr Už Kenwood Radijo Tm-231 Tm-241 Karšto Pardavimo Black mūsų prekės yra visiškai Naujos, Tiesiog prijunkite mic garsiakalbis į jūsų Kenwood Radijo, galite kalbėtis su savo partneriais, neturėdama savo radijo.

Į krepšelį
Už
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

Už "CISCO" Suderinama, XFP-10GER-OC192IR Singlemode 40KM 10G XFP ER siuntimo ir priėmimo modulis

€211.10

Už CISCO Suderinama, XFP-10GER-OC192IR Singlemode 40KM 10G XFP ER siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų klasės kokybė,konkurencinga kaina, tik 10% -20% originalus.

Į krepšelį
HP Suderinama,JD117B Multimode 10G XFP SR siuntimo ir priėmimo modulis
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

HP Suderinama,JD117B Multimode 10G XFP SR siuntimo ir priėmimo modulis

€82.78

HP Suderinama,JD117B Multimode 10G XFP SR siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų klasės kokybė,konkurencinga kaina, tik 10% -20% originalus vieną kainomis Produkto.

Į krepšelį
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

"Huawei" originalus OLT MA5680T GPON/EPON OLT į Optinio tinklo Įrangos su SCUN*2 GICF*2 PRTE*2

€1 076.20

Aprašymas: SmartAX MA5680T yra pasaulinė pirmosios all-in-one prieigos platforma, kurios gali teikti DSL ir optinio integruota prieiga. Jis gali suteikti didelio tankio ADSL2+, VDSL2, PUODAI, ISDN, PON ir Ethernet pluošto P2P prieigos, triple-play paslaugų, ir TDM/ATM/Ethernet skirtosios linijos paslaugos verslo klientams. Į.

Į krepšelį
TB-87H prancūzų/portugalų/ispanų/anglų kalba/italų Automatinė Optinių Skaidulų Sandūrų Mašina Optinė Sintezės Splicer
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

TB-87H prancūzų/portugalų/ispanų/anglų kalba/italų Automatinė Optinių Skaidulų Sandūrų Mašina Optinė Sintezės Splicer

€1 490.13 €968.58

TB-87H prancūzų/portugalų/ispanų/anglų kalba/italų Automatinė Optinių Skaidulų Sandūrų Mašina Optinė Sintezės Splicer Aprašymas: Sintezės splicer naudojamas sujungiant dvi optinės skaidulos end-to-end naudojant šilumos, saugiklis dviejų pluoštų kartu taip, kad šviesa, einanti per skaidulų nėra išsklaidytos.

Į krepšelį
5Pcs PMMN4013A Rainproof 2-Pin Shoulder Remote Speaker Mic-rophone PTT For Motorola Radio PMR446 PR400 Mag One BPR40 A8 EP450
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

5Pcs PMMN4013A Rainproof 2-Pin Shoulder Remote Speaker Mic-rophone PTT For Motorola Radio PMR446 PR400 Mag One BPR40 A8 EP450

€44.70 €42.46

This spaker mic microphone compatible with the following 2 way radios and many more that require a dual pin plug approximately 5/16 (standard 2 prong Moto-rola) * XTN Series: XTN446, XTN500, XTN600 * XTN XV Series: XV1100, XV2100, XV2600, XV4100 * XTN XU Series: XU1100, XU2100, XU2600, XU4100 * XTN AX Series:.

Į krepšelį
Nemokamas pristatymas OEM FTTH optinis už SP-10 SP-15 SP-15 VAL Sintezės Splicer Pluošto Elektrodai
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

Nemokamas pristatymas OEM FTTH optinis už SP-10 SP-15 SP-15 VAL Sintezės Splicer Pluošto Elektrodai

€11.86

Nemokamas Pristatymas 1 Pora Elektrodų SP-10/15/15 VAL Sintezės Splicer Produkto Aprašymas Tai viena pora sintezės splicer elektrodai. 100% visiškai NAUJAS ,Pagamintas Kinijoje Naudojimo gyvenimo sudurti per 2000 Galima SP-10/15/15 VAL Sintezės Splicer Gamintojo Aprašymas Mūsų pakeitimo elektrodai trunka tik tol, kol originalios.

Į krepšelį
GUYANG GY801C Daugiafunkcinis ADSL Testeris ADSL2+ Testeris DMM PING Test Metrų ADSL2 Testeris
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

GUYANG GY801C Daugiafunkcinis ADSL Testeris ADSL2+ Testeris DMM PING Test Metrų ADSL2 Testeris

€124.18 €111.76

ADSL2+ Testeriai yra paprasta naudoti, rankiniai pažangių telekomunikacijų testeris, kuris naudojamas įrengimo, priežiūros ir matavimo ADSL2+ paslaugos. Jis palaiko testavimo funkciją, pvz., parametras, klaidos, DMM, PING, susijusios su ADSL2+ paslaugos, vartotojų registre autentifikavimo ADSL2+ vartotojo linijos pusėje. GY801C.

Į krepšelį
YIDATON NA-805 SMA-Male 144/430/1200MHz Dual Band Antenna for Walkie Talkie Vertex aesu VX-3R VX-7R VX-160 VX-8D KG-UV6D KG-UV8D
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

YIDATON NA-805 SMA-Male 144/430/1200MHz Dual Band Antenna for Walkie Talkie Vertex aesu VX-3R VX-7R VX-160 VX-8D KG-UV6D KG-UV8D

€7.27 €5.09

NA-805 SMA-Male 144/430/1200MHz Dual Band Antenna for Walkie Talkie Yaesu Vertex VX-3R VX-7R VX-160 VX-8D WX KG-UV6D KG-UV8D Product Description Features: Brand Name: NA-805 Frequency:144/430/1200MHz Wide Band Max Power:10 Watts V.S.W.R:Less than 1.5 Connector:SMA Male Weight:20g Length:43mm Package.

Į krepšelį
1pcs 2.4 G 3dbi Antena įgyti Wifi Antenos SMA jungtis signalo stiprintuvas Tiesiai galva wifi Antenų NAUJAS Didmeninės wi-fi
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

1pcs 2.4 G 3dbi Antena įgyti Wifi Antenos SMA jungtis signalo stiprintuvas Tiesiai galva wifi Antenų NAUJAS Didmeninės wi-fi " antenos

€2.48

1pcs 2.4 G 3dbi Antena įgyti Wifi Antenos SMA jungtis signalo stiprintuvas Tiesiai galva wifi Antenų NAUJAS Didmeninės wi-fi antenos Dažnių diapazonas:2400MHz +/-100 Stovi banga santykis: Įvesties varža:50 Ω Maksimali galia:10 W Įgyti:2.5 dBi Poliarizacija:vertikali poliarizacija Inerface forma:SMA/J.

Į krepšelį
OSHINVOY UHF435M lauko stogo yagi antena UHF430M kartotuvas bokštas bazės yagi antena UHF446M10 elementų yagi antena
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

OSHINVOY UHF435M lauko stogo yagi antena UHF430M kartotuvas bokštas bazės yagi antena UHF446M10 elementų yagi antena

€47.09

Dažnių diapazonas: 430-440M Antenos Stiprinimo: 12 Išėjimo galia: 50W Jungtis: SO239, BE KABELIŲ DABAR..

Į krepšelį
Superbat HSD FAKRA Kabelis Asamblėjos C Kodas stačiu Kampu Moterų Lizdas C Kodas stačiu Kampu Jack Decar 535 120cm BMW,Benz
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

Superbat HSD FAKRA Kabelis Asamblėjos C Kodas stačiu Kampu Moterų Lizdas C Kodas stačiu Kampu Jack Decar 535 120cm BMW,Benz

€16.55 €14.89

Superbat HSD Kabelis Asamblėjos C Kodas stačiu Kampu Moterų Lizdas C Kodas stačiu Kampu Jack Decar 535 120cm BMW,Benz Kategorija: FAKRA HSD LVDS Laido Tipas: Priimti Užsakymą Appoloication: Transporto priemonės / Automobilių Varža: 100 Ω Jungtis A: FAKRA HSD LVDS C Tiesiai Female Jungtis B: FAKRA HSD LVDS C stačiu Kampu Female.

Į krepšelį
50Meters LC/VNT-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex,Optinio Pluošto Patch Cord Laidas,LC MK
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

50Meters LC/VNT-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex,Optinio Pluošto Patch Cord Laidas,LC MK

€20.70

Fiber Patch Cord Laidas,LC/VNT-FC/PC,3.0 mm Skersmens, Singlemode 9/125, Simplex,50Meters Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Techninės Specifikacijos: Parametras Vienetas FC, SC, LC/ Šarvuoti pluošto pleistras laido ST, MU MT-RJ,.

Į krepšelį
25Meters LC/VNT-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex,Optinio Pluošto Patch Cord Laidas,LC MK
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

25Meters LC/VNT-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex,Optinio Pluošto Patch Cord Laidas,LC MK

€13.25

Fiber Patch Cord Laidas,LC/VNT-FC/PC,3.0 mm Skersmens, Singlemode 9/125, Simplex,25Meters Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Techninės Specifikacijos: Parametras Vienetas FC, SC, LC/ Šarvuoti pluošto pleistras laido ST, MU MT-RJ,.

Į krepšelį
25.5 M 10/100Mbps fast MM, Dvigubos Pluošto 2KM PoE/PSE Media Konverteriai
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

25.5 M 10/100Mbps fast MM, Dvigubos Pluošto 2KM PoE/PSE Media Konverteriai

€49.67

25.5 M 10/100Mbps fast MM, Dvigubos Pluošto 2KM PoE/PSE Media Konverteriai Modelis: LNK-POE001 Serija Apžvalga E-link funkcija turtingas PoE Media Konverteriai skaidriai prisijungti vario fiber, o suteikti Power over Ethernet ( PoE ) standartų, grindžiamų PoE ir PoE+ atitinkančius įrenginius, pavyzdžiui, IP kamerų,.

Į krepšelį
10 gabalas/daug Fakra C Plug Vyrų ir Moterų RCA Female 2 in 1 ilginamasis Kabelis RG174 20cm Galiuku
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

10 gabalas/daug Fakra C Plug Vyrų ir Moterų RCA Female 2 in 1 ilginamasis Kabelis RG174 20cm Galiuku

€44.31 €42.09

Fakra C Plug Vyrų ir Moterų RCA Female 2 in 1 ilginamasis Kabelis RG174 20cm Galiuku Specifikacija Produkto Pavadinimas : RCA-Fakra C Kabelio Jungties Tipas: RCA Moteris Fakra C jungtis Ilgis 20cm (Jei turite kitų ilgis,pls susisiekti su mumis) Kabelis: RG174 Pakuotė : 10 vnt kabelis SMA.

Į krepšelį
Geriausia kokybė!10G-LR SFP+ siųstuvas-imtuvas,10G 1550nm 40km SFP+ optinis modulis su LC jungtis ir DDM,suderinama su Kadagio
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

Geriausia kokybė!10G-LR SFP+ siųstuvas-imtuvas,10G 1550nm 40km SFP+ optinis modulis su LC jungtis ir DDM,suderinama su Kadagio

€198.89 €188.95

10G 1550nm 40km SFP+ optinis modulis su dviguba LC jungtis ir DDM funkcija suderinama su Kadagio sistema PRODUKTO SAVYBĖS Hot-pluggable SFP+ pėdsaką Palaiko 9.5 iki 10,3 Gb/s sparta bitais Vieną 3.3 V maitinimo įtampa Didžiausias nuorodą ilgis-40 km 1550nm EML siųstuvas, PRISEGTI foto-detektorius Dvipusis.

Į krepšelį
1000BASE-SX,1,25 G SFP siųstuvas-imtuvas,850nm 550m, optinis modulis,LC jungtis,MMF,DDM,GLC-SX-MM,suderinamas su Kadagio įranga
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

1000BASE-SX,1,25 G SFP siųstuvas-imtuvas,850nm 550m, optinis modulis,LC jungtis,MMF,DDM,GLC-SX-MM,suderinamas su Kadagio įranga

€13.45 €12.78

1.25 Gb/s 850nm 550M Multi Mode SFP radijo stotelė su Dvipusį, LC Jungtis Ir DDM Funkciją,100% suderinama su Kadagio įranga dar 5 proc. nuolaida 10+vnt. Produkto Savybės Duomenų norma yra 1,25 Gb/1.063 Gbps operacija 850nm VCSEL lazerio ir PRISEGTI nuotrauka detektorius, skirtas 550m dėžė Hot-pluggable.

Į krepšelį
Šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys MK-6S Pluošto Cleaver Optinės Galios Matuoklis 10 mw VFL Kabelis
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

Šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys MK-6S Pluošto Cleaver Optinės Galios Matuoklis 10 mw VFL Kabelis

€76.98

Wire Stripper Regos Nuėmimo Įrankis, Savybes ir Funkcijas: Kompaktiškas dizainas, tvirtas, svoris apie 0,2 kg, mažesnio dydžio, lengva nešiotis, multi funkcinė integracija (pašalindama odos ir fiksuoto ilgio išpardavimas), gylis reguliuojamas, tinka 3mm, 2mm patalpų optinio pluošto kabelių išpardavimas,.

Į krepšelį
10G SFP už ZTE OLT C320 033030100337 SM-1.4 km-1310nm-10G-aš 23003900 optinis modulis
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

10G SFP už ZTE OLT C320 033030100337 SM-1.4 km-1310nm-10G-aš 23003900 optinis modulis

€20.63

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija..

Į krepšelį
Suderinama su Brokatas E1MG-EZX-100 1000BASE-EZX SFP 1550nm DDM Transiveris SFP modulis
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

Suderinama su Brokatas E1MG-EZX-100 1000BASE-EZX SFP 1550nm DDM Transiveris SFP modulis

€43.88

Prašome pasiūlyti, prekinių ženklų iš jūsų įrenginių į mus, pateikdami užsakymą.todėl, kad mes bus parengti suderinama dalys už jus,Ačiū. Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės.

Į krepšelį
FINISAR FTLX8571D3BCL-QL Optinio pluošto modulis Finisar 8G originalas
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

FINISAR FTLX8571D3BCL-QL Optinio pluošto modulis Finisar 8G originalas

€32.12

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos..

Į krepšelį
DN S4015755 WHD 155M-1310nm-15 km-SM eSFP-FE-LX-SM1310 02315205
Palyginti
Pridėti prie pageidavimų
Peržiūrėti produktą
Išpardavimas

DN S4015755 WHD 155M-1310nm-15 km-SM eSFP-FE-LX-SM1310 02315205

€13.49

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos..

Į krepšelį
Rodo 30 iš 327 Prekės