Prisijungti - Registracija - Slaptažodžio priminimas

Forumo taisyklės

Sveiki,
Sveikiname prisijungus prie FIAT FANŲ KLUBO diskusijų forumo.
Primename, kad tapęs diskusijų forumo dalyviu Jūs įsipareigojate laikytis tam tikrų etikos ir tvarkos taisyklių. Taisyklių nesilaikant, Jūs rizikuojate būti pašalintas iš Klubo forumo dalyvių sarašo.

 1. Šis forumas skirtas diskutuoti Fiat markės automobilių, bei jas vairuojančių asmenybių tematika.
 2. Draudžiama registruotis prasmės neturinčiais vartotojų vardais (pvz.: sjdhbfvjsdhv ir panašiais hieroglifais). Draudžiama vietoje vartotojo vardo naudoti reklaminę informaciją (svetainių adresai, reklaminiai šūkiai ir t.t.), bei necenzūrinius žodžius. 
 3. Forumo dalyviai privalo laikytis Interneto etiketo taisyklių: http://perkunas.vtu.lt/kompiuteriai/rfc1855lt.html 
 4. Forume griežtai draudžiama: naudoti necenzūrinius žodžius, įžeidinėti ar kitaip užgaulioti kitus forumo dalyvius, teršti forumą kuriant prasmės neturinčias temas. 
 5. Draužiama kurti temas, kurios kurstytų religinę, rasinę, tautinę nesantaiką. 
 6. Draudžiama forume užsiimti politine, religine, rasine, tautine agitacija. 
 7. Pageidautina, kad naujas forumo dalyvis trumpai prisistatytų tam skirtoje forumo temoje (vardas, pavardė, automobilis, miestas). 
 8. Atsakinėjant į žinutes, rekomenduojama palikti tik kelias esmines eilutes, kad butu galima suprasti, apie ka yra kalbama. 
 9. Prieš kurdami naują temą pasinaudokite forumo paieška ir įsitikinkite, ar nėra sukurta panaši tema. 
 10. Rašydami temos pavadinimą, stenkitės jį suformuluoti kuo aiškiau, kad būtų visiems forumo dalyviams aišku, apie ką temoje bus diskutuojama. 
 11. Teksto paryškinimai ir rašymas didžiosiomis raidėmis yra laikoma pakeltu tonu, todėl labai dažnas šių priemonių naudojimas laikomas kaip nepagarba kitiems forumo dalyviams. 
 12. Žinutės, neatitinkančios forumo taisyklių, bus trinamos be perspėjimo. Vartotojai, nesilaikantys šių taisyklių, po įspėjimo taip pat bus šalinami iš forumo. 
 13. Išliekamosios vertės neturinčios žinutės po kurio laiko iš forumo yra ištrinamos, o skelbimai saugomi tik mėnesį skaičiuojant nuo paskutinės parašytos žinutės jame. 
 14. Pasikeitus diskusijos temai - būtina pradėti naują temą. 
 15. Diskusijai išsirutuliojus iki asmeniškų reikalų, būtina pereiti į asmeninį susirašinėjimą. 
 16. Moderatorius yra visada teisus. 
 17. Jeigu Jūsų nuomone moderatorius yra neteisus, skaitykite 16 punktą. 
 18. Ypač piktybiški dalyviai gali būti šalinami iš forumo be įspėjimo.