Bitkoinai: ką svarbu žinoti apie šią virtualią kriptovaliutą? | VVTAT

Kriptovaliuta. Pavyzdžiai

Turinys

  Bitkoinai: ką svarbu žinoti kriptovaliuta šią virtualią kriptovaliutą?

  Virtuali kriptovaliuta — nereglamentuoti skaitmeniniai pinigai, kuriuos galima naudoti kaip atsiskaitymo priemonę ir kuriuos į apyvartą išleidžia ne centrinis šalies bankas. Virtualių valiutų formų gali būti daugybė — nuo valiutos, kuri naudojama žaidžiant internetinius kompiuterinius žaidimus, iki realiame gyvenime naudojamos atsiskaitymo už kriptovaliuta ir paslaugas priemonės. Sudarant tokius sandorius bankai nedalyvauja.

  kriptovaliuta bitcoin grynųjų pinigų kritimas

  Visai neseniai išplito virtuali valiuta bitkoinas angl. Bitkoinų galima nusipirkti už įprastinę valiutą virtualios valiutos keitykloje.

  Naudodamiesi šia pinigine vartotojai gali internetu nusiųsti bitkoinus visiems, galintiems juos priimti, arba vėl konvertuoti juos į įprastinę valiutą.

  • Kurią kriptovaliutą pirkti reddit
  • Ethereum tinklo topologija
  • Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Kriptovaliuta, UAB įmonės kodas informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius.
  • Geriausias pigiausias bitkoinų kasėjas
  • Kuris reguliuoja monetų bazę
  • Bitkoino alternatyvos

  Galimybę atsiskaityti už prekes ir paslaugas naudojant bitkoinus savo nuožiūra nustato mažmeninės prekybos atstovai. VVTAT perspėja apie galimus pavojus Svarbu paminėti, kad galiojantys Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktai nereglamentuoja klausimų, susijusių su virtualios valiutos, kriptovaliuta kaip bitkoinas, pirkimu bei naudojimu.

  Didėjant kriptovaliutų populiarumui nuo šiol auksomeistrai.

  Kadangi šioje srityje veikiančių subjektų veikla nėra licencijuojama bei reglamentuojama teisės aktų, įsigydami ar kriptovaliuta tokias valiutas kaip bitkoinas, asmenys prisiima visą su jomis susijusią riziką ir atsakomybę už galimus nuostolius. Žinotina ir tai, kad virtualių kriptovaliuta keityklos nėra bankai, kriptovaliuta praradus pinigus, nėra jokių konkrečių teisinės apsaugos priemonių, garantuojančių patirtų nuostolių padengimą.

  kriptovaliuta investuoti bitcoin ir uždirbti

  Pažymėtina, kad bitkoinų ir kitų virtualių valiutų vertė smarkiai svyruoja ir gali lengvai didėti arba mažėti. Tam įtakos turi konkrečios virtualios valiutos populiarumo augimas arba sumažėjimas.

  kriptovaliuta JAV įsikūrusios kriptovaliutų biržos

  Todėl, sumažėjus virtualios valiutos populiarumui, gali labai greitai sumažėti ir šios valiutos vertė. Tokiu atveju asmenys nėra užtikrinti dėl virtualių valiutų vertės stabilumo, o tai gali turėti neigiamos įtakos siekiant atsiskaityti virtualia valiuta.

  Kadangi vykdant lėšų pervedimus bitkoinais ar kitomis virtualiomis valiutomis nėra žinomi nei lėšų siuntėjai, nei gavėjai tokių sandorių beveik neįmanoma nustatyti, nes užtikrinamas aukštas vartotojų anonimiškumo lygisasmenys nėra užtikrinti, kad tokie sandoriai nebus naudojami nusikalstamų veikų tokių kaip pinigų bitkoinas yra viena pasaulio kriptovaliuta vykdymui.

  Taigi, prieš perkant tokią virtualią valiutą, kaip bitkoinas, raginame atkreipti dėmesį į tai, jog vartotojai nėra apsaugoti nuo didelių valiutos vertės svyravimų, apgaulių, vagysčių, valiutos keityklų bankrotų ar pačios valiutos išnykimo.

  Daugiau informacijos apie bitkoinus galima rasti Lietuvos banko internetiniame tinklalapyje www.

  kriptovaliuta populiariausios kriptovaliutos piniginės